310

370

465

541

S-TEX

KV3

SHOWA çok çeşitli materyaller ve kaplamalar sunmaktadır. Her birinin güçlü ve zayıf yönlerini karşılaştırın

ve gereksinimlerinize en uygun bileşenleri seçin!

PAMUK Doğal selüloz fiber. Esnek ve yumuşaktır. Tahriş edici değildir, mekanik agregasyona (darbe, düşük titreşim, demir dolgular, kıymık, cam parçaları) karşı koruma sağlar, perspirasyonu absorbe eder ve daldırılmış koruyucu eldiveni kullandığınızda size sürekli olarak inanılmaz bir rahatlık sağlar. Pamuk fiberler daha yüksek mekanik direnç ve elastiklik sağlamak için polyester fiberlerle birleştirilmiştir.

NAYLON Tiftiksiz ve yıkanabilir oldukça hafif elastik polimer kolayca kurur ve aşınma ve deformasyona karşı dirençlidir. Pamuk ve akrilikle karıştırılmıştır ve eldivenin daha esnek olmasını sağlayarak kullanım süresini uzatır.

AKRİLİK Suya, yaygın olarak kullanılan çözücülere, asitlere ve güçsüz alkalilere karşı dirençli bir polimerdir ve aşınmaya ve sürtünmeye karşı dirençlidir. Yumuşak ve sıcaktır ve soğuğu yalıtır. Pamukla birleştirildiğinde, dokumanın daha hafif olmasını sağlar.

HPPE Yüksek performansa sahip polietilen esnek, hafif ve dayanıklıdır. Bir para- aramid olarak kesilmeye karşı dirençlidir, ancak aşınmaya karşı çok daha dayanıklıdır (bir tele kıyasla bükülmeye karşı on kat daha dirençlidir), özellikle de belirli çözücüler olmak üzere kimyasallara karşı dirençlidir.

ARAMİD Hafif, esnek ve rahattır, yıkanabilir. Kesilme (seviye 5 üzerinde, paslanmaz çelik desteği ile) ve konvektif sıcaklığa karşı etkili koruma sağlar ve deri (5 kat daha yüksek) ve pamuk (3 kat daha yüksek) ile kıyaslandığında çok daha fazla dayanıklılık ve performans sunar.

MALZEME