Ürünlerimiz yoluyla ve gezegenimiz için bugünün taleplerini yarını riske

atmadan karşılamanın daha iyi yollarını her zaman arayarak şirketimiz içerisinde

pozitif bir etki yaratmak için yapabileceklerimizin tümünü yapıyoruz

Araştırmalarımızın büyük bir bölümünün biyolojik olarak ayrışabilir ürünlere

ve çevreye zararlı etki yapmayan elyaflar geliştirmeye ayrılmasının nedeni de

budur. Japonya da yeniden kullanma ve kaynakları koruma çabalarımız ISO

14001 belgesi edinmemizi sağlamıştır - çevre yönetiminde bir global standart

olup operasyonlarımızı sürekli olarak iyileştirmemize yardım etmektedir.

SHOWA AR-GE, ECO BEST TECHNOLOGY® (EBT) ile büyük bir çığır açıyor. EBT, uluslararası kabul gören test yöntemleri kullanan sertifikalı bağımsız laboratuvarlar tarafından doğrulandığı üzere biyolojik olarak aktif atık gömme alanlarında ve anaerobik sindiricilerde nitrilin biyolojik olarak ayrışmasını hızlandırır. EBT, 6110 ürününü mikrobiyal aktiviteye uygun kılmak üzere tasarlanmış organik malzemelerden oluşmaktadır. Bu mikro- organizmalar EBT malzemesini sindirdiklerinde, nitrili depolimerize eden enzimler çıkarırlar. Ortaya çıkan sonuç biogazlar ve inert humustur.

ÇOK AMAÇLI ELDİVEN Genel amaçlı el korumasında bir endüstri lideri olan SHOWA 4552, yağlara, kire ve pasa, gres ve aşınmaya karşı üstün savunmayı uzun ömürlü optimal kavramayla birlikte sağlar. Eldiven yeniliğindeki, Eco Best Technology® mühendisliğinden geçirilen, bu gezegen dostu kilometre taşı, bu ürün çeşitli endüstrilerde çok amaçlı uygulamalar için idealdir.

4552 731 6110 KİMYASAL ELDİVEN Premium derecede polimerlerden ve nitril takviyeden yapılan SHOWA 731, flok astarlı, 15 mil nitril eldiven olup, dokunsal hassasiyetin zirvesini ve solventlere ve asitlere karşı yüksek kapasiteli korumayı size getirir. Devrimci Eco Best Technology® kullanan ve kol ortasına kadar gelen bu uzun eldiven, gıda işlemeden imalata, temizlik hizmetlerinden rafineri operasyonlarına kadar çok çeşitli uygulamalarda çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır.

TEK KULLANIMLIK ELDİVEN Dünyanın ilk tek kullanımlık nitril eldiveni in mucitleri şimdi de size dünyanın ilk biyolojik olarak ayrışabilir eldivenini sunuyor. Normal nitril eldivenler, polimerin molekül yapısını parçalamaya başlamak için yeterli mikrobiyal aktivite çekemezler (eğer varsa) ve bu nedenle, dönüştürme işlemini ışık, ısı, mekanik stres ve neme bırakırlar ... YENİ SHOWA 6110 biyolojik olarak ayrışabilir eldivende durum tam tersidir.

SHOWA SHOWA SHOWA