Çığır açan Eco Best Teknolojisi® (EBT) yeniliğimiz sayesinde

biyolojik olarak tamamen parçalanabilen ilk nitril eldiveni tasarladık.

EBT, biyolojik olarak aktif atık sahalarında nitrilin biyolojik olarak

parçalanmasını hızlandıran organik malzemelerden oluşmaktadır.

Performanstan ödün vermeden dünyamızı korumaya yardımcı olur.

100+ 1-5ASTMD5526AS T M ASTM

D55110

Eco Best Teknolojisi® Koruma ve Muhafaza Bir Arada

Önceliğimiz, önem verdiklerinizi korumaktır. EBT sayesinde üstün el koruması sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yeni nesiller için dünyamızı koruma yöntemi sunuyoruz.

Çöp sahalarına atılan EBT malzemeleri, mikroorganizmalar tarafından tüketilir, metabolize edilir ve üç doğal bileşene parçalanır: organik toprak, metan ve karbon dioksit. Bu, gübre meydana getirir ve böylece arkada hiç atık bırakılmamış olur.

ÇEVRESEL ETKİBİYOLOJİK OLARAK PARÇALANABİLİR YIL YIL

EBT Malzemeler

Eldivenlerin Atılması

Çöplük

Mikroorganizma Ayrışması

DOĞAL GÜBRE

EBT, biyolojik ayrışma için biyolojik olarak aktif çöp sahalarına ihtiyaç duyar. Bu da, EBT li eldivenlerin atım öncesinde biyolojik olarak ayrışmaya başlayamaması anlamına gelir. Bu özellikler, ASTM Uluslararası test yöntemleri (ASTM D5511) kullanılarak bağımsız onaylı laboratuarlar tarafından doğrulanmıştır.

Her gün hastanelerde, ofislerde, okullarda, depolarda, laboratuarlarda ve hatta evlerimizde kullandığımız tek kullanımlık eldivenlerin sayısını düşünün. Sayılar astronomiktir. EBT ile, her bir eldivenin biyolojik ayrışma sürecini 100 yıla kadar hızlandırarak* gezegenimizin korunmasına yardımcı oluyoruz. Şunu biliyoruz ki her eldiven önemlidir.

* iklime ve çöp sahasının konumuna bağlıdır.

Bİ YO

LOJİK ÇÖZÜNME SÜ R

EC İ

SH O

W A

E N

D Ü

S T

R İY

E L S

E R

İS İ

13